Büszkeségeink 2016/17

VERSENYEREDMÉNYEINK 2016/17. tanévben

Alsós helyi tanulmányi verseny

VERSENY NEVE

HELYEZÉS

TANULÓ

OSZTÁLY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Matematika               3. évfolyam

1.

Törőcsik Nóra

3.a

Konczné Márton Dorottya

2.

Papp Zsombor

3.a

Konczné Márton Dorottya

3.

Gödöllei Gergő

3.b

Mikusné Nagy Magdolna

Szövegértés                   3. évfolyam

1.

Papp Zsombor

3.a

Konczné Márton Dorottya

2.

Törőcsik Nóra

3.a

Konczné Márton Dorottya

3.

Vastag Lídia

3.a

Konczné Márton Dorottya

Magyar nyelvtan             3. évfolyam

1.

Törőcsik Nóra

3.a

Konczné Márton Dorottya

2.

Vastag Lídia

3.a

Konczné Márton Dorottya

3.

Paitz Miklós

3.a

Konczné Márton Dorottya

Matematika              4. évfolyam

1.

Horváth Flóra

4.a

Balázs Zsuzsanna

2.

Horváth Alíz

4.a

Balázs Zsuzsanna

3.

Csáky Johanna

Gedei kornél

4.b

4.a

Csatlós Anna

Balázs Zsuzsanna

Szövegértés                   4. évfolyam

1.

Gedei Kornél

4.a

Balázs Zsuzsanna

2.

Horváth Bálint

4.a

Balázs Zsuzsanna

3.

Horváth Flóra

4.a

Balázs Zsuzsanna

Magyar nyelvtan             4. évfolyam

1.

Horváth Bálint

4.a

Balázs Zsuzsanna

2.

Németh Zsolt

4.b

Csatlós Anna

3.

Csáky Johanna

Horváth Flóra

4.b

4.a

Csatlós Anna

Balázs Zsuzsanna

 

A Tápiógyörgyén megrendezett térségi alsós szövegértési csapatversenyen iskolánkból két csapat versenyzett

2. helyezett csapat:

Papp Zsombor 2.a

Törőcsik Nóra 2.a

Horváth Flóra 4.a

Gedei Kornél  4.a

4. helyezett csapat:

Gábriel Zsófia 3.b

Keszeli Félix 3.b

Kiss Krisztina 4.b

Tóth Máté Csaba 4.b

Felkészítők: Balázs Zsuzsanna, Csatlós Anna, Konczné Márton Dorottya és Mikusné Nagy Magdolna

A monorierdei VIII.Tollforgató verseny döntőjébe iskolánkból 27 tanuló jutott be. A döntőben helyezettek lettek:

Helyezés

Név

Osztály

Tantárgy

Felkészítő

1.

Jezsik Luca

2.b

szövegértés

Sótiné Laczkó Gabriella

1.

Gedei Kornél

4.a

szövegértés

Balázs Zsuzsanna

1.

Lantos Boglárka

6.b

matematika

Ofelláné Horváth Bernadett

1.

Törőcsik Anna

7.b

történelem

Hollóné Laczkó Andrea

1.

Szabó Lóránt

8.a

matematika

Ofelláné Horváth Bernadett

2.

Szabó Simon Barnabás

2.b

szövegértés

Sótiné Laczkó Gabriella

2.

Horváth Alíz

4.a

szövegértés

Balázs Zsuzsanna

2.

Fazekas Máté

4.a

matematika

Balázs Zsuzsanna

2.

Balázs Barnabás

8.b

matematika

Ofelláné Horváth Bernadett

 

 

A nagykátai járási prózamondó versenyen

3. helyezett lett Turi Veronika 3.a        felkészítő: Konczné Márton Dorottya

3. helyezett lett Holzberger Márk 2.b       felkészítő: Sótiné Laczkó Gabriella

 

A kistérségi anyanyelvi versenyen elért eredményeink:

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

1.

Gedei Kornél

4.a

Balázs Zsuzsanna

1.

Lantos Boglárka

6.b

Demeter Ágnes

1.

Törőcsik Anna

7.b

Keczölné Fekete Ilona

1.

Balázs Barnabás

8.b

Keczölné Fekete Ilona

3.

Nyéki Ágoston

5.a

Keczölné Fekete Ilona

3.

Zemen Gergő

8.a

Keczölné Fekete Ilona

 

A Szövegmanó szövegértési verseny megyei döntőjében elért helyezések

 

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

2.

Gedei Kornél

4.a

Balázs Zsuzsanna

2.

Tóth Máté Csaba

4.b

Csatlós Anna

12.

Fazekas Máté

4.a

Balázs Zsuzsanna

 

A Szólánc  nyelvtan-helyesírási megyei döntőjében elért helyezések

Helyezés

Név

Osztály

Felkészítő

2.

Merkel Rozi

2.b

Sótiné Laczkó Gabriella

2.

Simon Vivien

2.b

Sótiné Laczkó Gabriella

2.

Horváth Flóra

4.a

Balázs Zsuzsanna

4.

Gedei Kornél

4.a

Balázs Zsuzsanna

5.

Gedei Dorina

2.b

Sótiné Laczkó Gabriella

 

EZEN A VERSENYEN ISKOLÁNK ELISMERŐ OKLEVELET KAPOTT  A LEGIGÉNYESEBB MEGOLDÁSOK BEKÜLDÉSÉÉRT.

 

A Bólyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában elért helyezések:

2. helyezett csapat:

Balázs Barnabás  8.b

Lénárt Ádám   8.b

Zemen Gergő  8.b

6. helyezett csapat:

Csetneki Rebeka  8.a

Hunyadi Enikő   8.b

Pozsgai Berta  8.a

9. helyezett csapat:

Berla Dániel  8.b

Lantos Gyula Attila   8.a

Szabó Lóránt  8.a

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei döntőjében elért helyezések

15. helyezett csapat:

Horváth János  7.b

Torba Dániel   7.a

Lantos Zsombor  7.b

Tóth Balázs  7.a

18. helyezett csapat:

Balázs Barnabás 8.b

Lázár Lóránt  8.a

Szabó Lóránt 8.a

Zemen Gergő  8.b

Felkészítő:  Ofelláné Horváth Bernadett

 

 

A Pangea matematikaverseny megyei döntőjében

14. helyezést ért el Szabó Lóránt 8.a     felkészítő: Ofelláné Horváth Bernadett

 

Az  Alapműveleti matematikaverseny megyei döntőjében elért helyezések

5. helyezett lett Szabó Lóránt 8.a

7. helyezett lett Tóth István Zoltán  6.b

13. helyezett lett Törőcsik Anna 7.b

Felkészítő:  Ofelláné Horváth Bernadett

 

Medve Szabadtéri Matematika Csapatversenyen elért helyezések

11. helyezett csapat:

Balázs Barnabás 8.b

Lantos Gyula Attila 8.a

Szabó Lóránt  8.a

Felkészítő:  Ofelláné Horváth Bernadett

 

A III. Tápió menti Népdaléneklési Versenyen Lantos Gréta és Lantos Boglárka  eredményesen szerepeltek. Felkérést kaptak a Tápió menti gyerekdalok című CD kiadványon történő közreműködésre.

 

XI.Tápiómenti Mezei Futóbajnokságon elért eredményeink

 

Legjobb csapateredmények

 

·        III. korcsoport fiú   2. helyezés

(csapattagok: Juhász István, Lantos Álmos, Varró Viktor, Nyéki Ágoston, Seres Renátó)                                                

 

·        III. korcsoport lány  1. helyezés

(csapattagok: Kupai Kinga, Lantos Boglárka, Csábi Linda, Horváth Petra, Farkas Barbara, Horváth Henriett)

 

·        IV. korcsoport lány  1. helyezés

(csapattagok: Mikó Erika, Laczkovics Viktória, Kiss Adrienn, Farkas Stefánia)

 

Legjobb egyéni eredmények korcsoportonként:

 

Soós Johanna     3.b      5. hely

Gábriel Zsófia      3.b    9.hely

Horváth Botond   5.b    7.hely

Répás Patrícia    3.b      9.hely

Juhász István      6.a     20.hely

Kupai Kinga      6.a       11.hely

Lantos Boglárka  6.b          20.hely

Zemen Gergő      8.b      27.hely

Laczkovics Viktória  7.a       6. hely

Mikó Erika           8.a            8.hely

 

         

          Diákolimpia Pest Megyei Futóbajnokság

                                                           

 

 

Répás Patrícia     3.b    19.hely

Horváth Botond  5.b    10.hely

 

Felkészítők: Béky Imréné, Bugyi Gábor, Szathmári Márton

 

G R A T U L Á L U N K !

 

 

 

VERSENYEREDMÉNYEINK 2015/16. tanévben

Pangea Nemzetközi Matematika Verseny döntő

1. Haris Éva                      55. helyezés

2. Lantos Zsombor          55. helyezés

3. Horváth János              74. helyezés

Felkészítő tanár: Rostás Ildikó

Tudásbajnokság félévi eredményei:

1. Gazsi Dominik Alex           Biológia 8.              40 pont aranyérmes

     Gazsi Dominik Alex          Matematika 8.        15 pont aranyérmes

2. Tóth Gréta                        Biológia 8.               35 pont aranyérmes

3. Szabó Lóránt                    Biológia 7.               32 pont ezüstérmes

4. Pap Noémi                       Biológia 8.               12 pont bronzérmes

5. Sándor Erika                    Természetismeret 6.  21 pont bronzérmes

6. Varga László Attila           Biológia 8.                 8 pont bronzérmes

Tudásbajnokság megyei döntőbe jutott tanulói:

        1.Gazsi Dominik Alex       8.a            Biológia és Matematika

        2.Sándor Erika                 6.a            Természetismeret 6.

        3.Szabó Lóránt                 7.a            Biológia 7.

        4.Tóth Gréta                     8.a            Biológia 8.

Megyei döntő :  Budapest,  2016. április 15. 

Felkészítő tanár: Besenyői Viktória

 

Okos-iskola Kupa Országos Vetélkedő 6. helyezés

     Gazsi Dominik (8.a), Lantos Balázs (8.b), Varga László (8.a)

     Felkészítő tanár: Besenyői Viktória

 

Bólyai Természettudányi Csapatverseny

     Megyei 4. helyezés

                 Gazsi Dominik (8.a), Nyéki László (8.a), Szekeres Patrik (8.b), Széles Zoltán (8.b)

    Felkészítő tanár: Besenyői Viktória

 

Kalandpróba Természettudományi Verseny:

      Balázs Barnabás      7. évf.           10. helyezés

      Szabó Lóránt              7. évf.           12. helyezés

      Felkészítő tanár: Besenyői Viktória

 

Megyei eredményeink a Bólyai csapatversenyen Matematikából:

8. évfolyamon:

2. helyezett csapat: Gazsi Dominik, Szekeres Patrik, Tóth Bálint,  Varga László

6. helyezett csapat: Lantos Balázs, Lutischán László, Szabó Gergő, Juhász Judit

9. helyezett csapat: Csetneki Rebeka, László Laura, Pap Noémi, Tóth Gréta

5. évfolyamon:

3. helyezett csapat: Horváth Petra, Lantos Boglárka, Madarász Dorka, Tóth István Zoltán

Felkészítő tanár: Ofelláné Horváth Bernadett

 

Megyei eredményeink a Bólyai Anyanyelvi csapatversenyen:

5. évfolyamon:

6. helyezett csapat: Horváth Henriett 5.b, Horváth Petra 5.b, Lantos Boglárka 5.b, Madarász Dorka 5.b

Felkészítő tanár: Demeter Ágnes

 

Térségi Jusztina rajzpályázaton:

1.helyezett: Gedei Dorina 1.b, Török Csaba 2.a, Répás Patrícia 2.b, Gedei Kornél 3.a, Kiss Krisztina 3.b, Németh Zsolt 3.b, 

                     Szabó Simon Barnabás 1.b  és különdíjas

                     Vastag Lídia 2.a   és különdíjas

                      Pozsgai Jázmin 3.a  és különdíjas 

                      Pozsgai Angelika 4.a  és különdíjas

2.helyezett: Balázs Zsófia 1.b, Simon Vivien 1.b, Palyaga Bálint 2.a, Kaptás Dorina 2.b, Horváth Bálint 3.a, Vida Martin 3.b, Rafael Barbara 3.b

3.helyezett: Gáspár Anikó 2.a, Soós Johanna 2.b, Horváth Alíz 3.a, Molnár Imre 3.b

Felkészítő tanárok: Balázs Zsuzsanna, Csatlós Anna, Konczné Márton Dorottya, Mikusné Nagy Magdolna, Varró Vivien